


від 7 471 ₴
Відправка з 09 травня 2026Конференційне крісло Бонус Ю — стильна модель крісла, яка чудово впишеться в інтер'єр робочої зони, офісу або вашого будинку. Сидіння в цього крісла — м'яке, комфортне, з правильно сформованим рельєфом, зручною ергономічною спинкою. Хромовані підлокітники з м'якими подушками, що дають змогу зручно спертися на них у будь-якому положенні та комфортно розмістити руки під час відпочинку.
Характеристики крісла Richman Бонус Ю в комплектації СФ Хром (CF):
Комплектація виробу: Хром (CF)
Матеріал оббивки: На вибір
Колір оббивки: На вибір
Підлокітники Хромовані, металеві з м'якими накладками
Матеріал каркаса: Метал
Колір каркаса: Хром
Габаритні розміри крісла Richman Бонус Ю в комплектації СФ Хром (CF):
Висота виробу, мм: 1140
Висота сидіння, мм: 520
Висота спинки, мм: 690
Висота від підлоги до підлокітників у нижньому положенні, мм: 710
Висота підлокітників, мм: 280
Довжина підлокітників, мм: 470
Відстань між підлокітниками, мм: 500
Ширина сидіння, мм: 500
Глибина сидіння, мм: 490
Ширина виробу, мм: 620
Глибина виробу, мм: 550
Максимальне навантаження на виріб, кг: 120
Вага виробу: 16
Габарити паковання, мм: 950 x 650 x 700
Об'єм паковання, м3: 0,43
Реальні фотографії виробу:
*тканина на фото Зеніт 707

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Україна |
| Підстава крісла | Полози |
| Колір | Різні кольори |
| Наявність спинки | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Конференційне |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 62 см |
| Глибина крісла | 55 см |
| Висота з урахуванням спинки | 114 см |
| Висота посадкової частини крісла | 52 см |
| Вага крісла | 16 кг |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 50 см |
| Глибина сидіння | 49 см |
| Висота спинки | 69 см |